Ta strona używa ciastek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

× Dowiedz się więcej

5 lat gwarancji

Najdłuższa gwaracja wśród pick-up'ów!

ISUZU D-MAX jest pierwszym na polskim rynku pick-up'em z 5-letnią gwarancją. Tym samym ISUZU Automotive Polska potwierdziła niezawodność sprzedawanych pick-up’ów marki ISUZU wprowadzając najdłuższą gwarancję w tym segmencie pojazdów: do 5 lat lub 150 tysięcy kilometrów.

Okres obowiązywania przedłużonej gwarancji wynosi obecnie 5 lat od daty wydania pojazdu, z limitem 150 tysięcy kilometrów i stanowi kontynuację fabrycznej ochrony gwarancyjnej, która obejmuje okres 3 lat, z zastrzeżeniem limitu przebiegu 100 tysięcy kilometrów. Jest innowacja na polskim rynku w segmencie pick-up’ów. Zwykle w tej kategorii pojazdów oferta nie przekracza trzyletniego okresu gwarancji na podzespoły mechaniczne pojazdu. Przedłużony okres gwarancji potwierdza uznaną na świecie trwałość i niezawodność konstrukcji pojazdów pick-up ISUZU D-MAX. 5-letnia gwarancja dla ISUZU D-MAX, obejmuje główne elementy układu napędowego: silnik, skrzynię biegów, skrzynię rozdzielczą, mosty i wały napędowe. Właśnie ewentualna naprawa tych podzespołów mogłaby być dla użytkownika najkosztowniejsza.

Pięcioletnia gwarancja udzielana jest na nowe samochody ISUZU D-MAX, sprzedane przez Autoryzowanych Dealerów ISUZU Automotive Polska, (z wyłączeniem pojazdów przebudowywanych, a także przeznaczonych do eksploatacji lub eksploatowanych w warunkach specjalnych) i serwisowane w Autoryzowanych Serwisach Isuzu w Polsce.

ISUZU D-MAX to najdłuższa gwarancja w tym segmencie pojazdów.

Naprawy gwarancyjne świadczy sieć Autoryzowanych Serwisów ISUZU na terenie całego kraju. W celu uzyskania bardziej dokładnych informacji na temat Ogólnych Warunków Gwarancji ISUZU, skontaktuj się z najbliższym Dealerem ISUZU.

top